/// LAUREACI URBILD/ABBILD ///

urbild

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że po burzliwych obradach jury w składzie: Agnieszka Rayzacher, Magdalena Wróblewska oraz Bownik, wybrało następujących laureatów (w kolejności alfabetycznej rozpoczynając od żeńskiej części wybranych): Kaja Dobrowolska, Ewa Doroszenko, Marta Mielcarek, Agnieszka Piotrowska, Paweł Błęcki, Maciej Bohdanowicz.

Za cierpliwość w oczekiwaniu na ogłoszenie oficjalnych wyników bardzo dziękujemy. Pragniemy również podziękować wszystkim, którzy odpowiedzieli na open call wystawy URBILD/ABBILD. Specjalne podziękowania kierujemy zaś do jurorów za zaangażowanie w pracę nad projektem.

Sylwetki laureatów zostaną wkrótce przybliżone szerszej publiczności na specjalnej stronie powstałej w ramach projektu URBILD/ABBILD.

Reklamy

About czkuw

CZARNY KWADRAT to koło naukowe studentów Historii Sztuki UW. Nasze główne cele to propagowanie sztuki współczesnej oraz krytyczna refleksja nad jej różnymi realizacjami i kontekstami. Chcemy przybliżyć nie tylko innym studentom, ale wszystkim zainteresowanym kulturą, co obecnie dzieje się w sztuce i na rynku sztuki, a także jak wygląda współczesna krytyka artystyczna. Zapraszamy do śledzenia naszej strony i czynnego uczestnictwa w wydarzeniach!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: