GRANICE RYSUNKU

Ruszyły przygotowania do drugiej wystawy z cyklu Granice sztuki!

W 2012 r. Koło Naukowe Czarny Kwadrat połączyło swoje siły z Kołem Naukowym Rzeźbicha Wydziału Rzeźby warszawskiej ASP, aby zorganizować wystawę pt. Granice rzeźby. Tytuł mówi sam za siebie – organizatorzy pragnęli pokazać dzieła nowatorskie, z pogranicza rzeźby i innych technik, odchodzące od tradycyjnie rozumianej akademickości.

W tym roku Czarny Kwadrat nawiązał z kolei współpracę z działającą przy ASP Turbo Galerią, aby odnaleźć Granice Rysunku. Rysunek stosunkowo niedawno zyskał miano samodzielnej techniki artystycznej i przestał być jedynie wstępem do dzieła. Teraz chcemy zobaczyć, gdzie młodzi polscy artyści plasują jego granice, w każdym rozumieniu tego słowa: poszukujemy granic treściowych, formalnych, technicznych. Granic, które wspólnie będziemy mogli odkrywać i przełamywać.

granicerysunku

Liczymy na ciekawe, eksperymentalne prace, które będziemy mogli zaprezentować podczas wystawy w dniach 14 – 23 czerwca 2013 r. w Turbo Galerii.

Regulamin konkursu do pobrania TUTAJ.

Formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia. Zapraszamy!

Reklamy

Tagi: , , ,

About czkuw

CZARNY KWADRAT to koło naukowe studentów Historii Sztuki UW. Nasze główne cele to propagowanie sztuki współczesnej oraz krytyczna refleksja nad jej różnymi realizacjami i kontekstami. Chcemy przybliżyć nie tylko innym studentom, ale wszystkim zainteresowanym kulturą, co obecnie dzieje się w sztuce i na rynku sztuki, a także jak wygląda współczesna krytyka artystyczna. Zapraszamy do śledzenia naszej strony i czynnego uczestnictwa w wydarzeniach!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: