KONFERENCJA – /// CZARNY KWADRAT W RADIU KAMPUS 97,1 FM ///

Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o zbliżającej się konferencji „Sztuka polska w okresie przemian ustrojowych lat 90.” i o działalności koła CZARNY KWADRAT zapraszamy do śledzenia audycji Studenteria w Akademickim Radiu Kampus. Prezes naszego koła Sebastian Gawłowski wystąpi na antenie już w najbliższy wtorek (2 kwietnia) ok. godziny 11.00-11.30.

Radio Kampus rozpoczęło nadawanie 1 czerwca 2005 roku jako pierwsza akademicka stacja radiowa w warszawskim eterze.Radio działa na podstawie koncesji udzielonej Uniwersytetowi Warszawskiemu – największej uczelni w kraju. Partnerem radia jest również Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Radio współpracuje też z innymi warszawskimi uczelniami, a także samorządami i niezależnymi organizacjami studenckimi. Swój program Radio Kampus kieruje do studentów, pracowników naukowych, licealistów i wszystkich tych, których interesuje tematyka akademicka. Zespół redakcyjny Akademickiego Radia Kampus tworzą przede wszystkim studenci , którzy pracują na zasadzie wolontariatu. Pod nadzorem doświadczonych dziennikarzy, tworzą oni całodobowy program, emitowany na 97,1 FM w Warszawie i 30 km od Warszawy, a także w internecie i pakiecie nRadio.  Radio tworzą redakcje : informacji, publicystyki, kultury, studencka i muzyczna.

http://radiokampus.waw.pl

Audycji możecie wysłuchać bezpośrednio ze strony internetowej Radia Kampus. Zachęcamy także do śledzenia ich fanpage’u na fb. Szczegółowy program naszej konferencji sprawdzicie TUTAJ. Wszystkich zapraszamy w dn. 8-9 kwietnia 2013 do Sali Balowej Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich.

______________________________________________________

Patroni konferencji:
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski
csw
Stowarzyszenie Naukowe Collegium Invisibile
collegium invisibile

 

Reklamy

Tagi: , , , , ,

About czkuw

CZARNY KWADRAT to koło naukowe studentów Historii Sztuki UW. Nasze główne cele to propagowanie sztuki współczesnej oraz krytyczna refleksja nad jej różnymi realizacjami i kontekstami. Chcemy przybliżyć nie tylko innym studentom, ale wszystkim zainteresowanym kulturą, co obecnie dzieje się w sztuce i na rynku sztuki, a także jak wygląda współczesna krytyka artystyczna. Zapraszamy do śledzenia naszej strony i czynnego uczestnictwa w wydarzeniach!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: