XI DOROCZNA WYSTAWA STUDIUM ZPAF

Od 25 czerwca ma miejsce prezentowana w Starej Galerii ZPAF XI Doroczną Wystawę Studium Fotografii ZPAF. Wystawa przedstawia dzieła  absolwentów roku podstawowego i warsztatowego.

Stanowi ona podsumowanie rocznej pracy słuchaczy w postaci obrazów będących zarówno wypadkową własnych inspiracji, jak i rezultatem powierzonych przez wykładowców zadań.

Prace roku podstawowego to samodzielnie wykonane odbitki srebrowe, natomiast roku warsztatowego – fotografie wykonane w technikach wybranych przez słuchaczy dla realizacji konkretnego zadania fotograficznego.

Ekspozycja pozwala ocenić poziom dzisiejszej młodej fotografii produkowanej w ramach jednej z najbardziej znanych szkół fotografii w Polsce – Studium ZPAF. Wyraża ona zarówno preferencje słuchaczy, jak i tych, którzy, poddając dzieła krytycznej ewaluacji, określają ich artystyczną jakość.

Zaproszenie do pobrania TUTAJ.

Stara Galeria ZPAF, Plac Zamkowy 8, Warszawa
Wernisaż w poniedziałek 25 czerwca o godzinie 18:00.
Wystawa czynna do 14 lipca 2012, codziennie w godzinach 12-18.

Reklamy

Tagi: , ,

About czkuw

CZARNY KWADRAT to koło naukowe studentów Historii Sztuki UW. Nasze główne cele to propagowanie sztuki współczesnej oraz krytyczna refleksja nad jej różnymi realizacjami i kontekstami. Chcemy przybliżyć nie tylko innym studentom, ale wszystkim zainteresowanym kulturą, co obecnie dzieje się w sztuce i na rynku sztuki, a także jak wygląda współczesna krytyka artystyczna. Zapraszamy do śledzenia naszej strony i czynnego uczestnictwa w wydarzeniach!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: