DNI OTWARTE SZTUKI

Już 16 czerwca odbędzie się pierwsza odsłona Dni Otwartych Sztuki w warszawskiej klubokawiarni Znajomi Znajomych.  Podczas akcji przez cały dzień  można będzie zobaczyć nie tylko gotowe prace wybranych młodych artystów, ale również podpatrzeć jak są one tworzone. Dni Otwarte Sztuki będą odbywać się cyklicznie co trzy tygodnie w soboty, a każda edycja stanowić będzie jednocześnie osobny temat do którego będą odnosić się artyści.  Powstałe za każdym razem prace będzie można oglądać aż do kolejnej odsłony projektu.

Jak piszą organizatorzy, Dni Otwarte Sztuki są czymś więcej niż wystawa i czymś więcej niż spektakl. Projekt nie zamyka się w żadnych ramach umożliwiając artyście trwanie jego dzieła w czasie lub dając mu przestrzeń do jego stworzenia.

Obrazek

Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Dni Otwarte Sztuki, pierwsza odsłona: 16.06.2012, Znajomi Znajomych, ul. Wilcza 58 a, Warszawa

Reklamy

Tagi: ,

About czkuw

CZARNY KWADRAT to koło naukowe studentów Historii Sztuki UW. Nasze główne cele to propagowanie sztuki współczesnej oraz krytyczna refleksja nad jej różnymi realizacjami i kontekstami. Chcemy przybliżyć nie tylko innym studentom, ale wszystkim zainteresowanym kulturą, co obecnie dzieje się w sztuce i na rynku sztuki, a także jak wygląda współczesna krytyka artystyczna. Zapraszamy do śledzenia naszej strony i czynnego uczestnictwa w wydarzeniach!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: