CZARNY KWADRAT

Witamy na nowej oficjalnej stronie Czarnego Kwadratu – studenckiego koła naukowego Instytutu Historii Sztuki UW. Celem strony będzie przede wszystkim informowanie o ciekawych wydarzeniach kulturalno-artystycznych mających miejsce zarówno w stolicy, jak i w całym kraju. Propagować będziemy nie tylko nasze inicjatywy, ale wszelkie ciekawe projekty takie jak wystawy, publikacje czy spotkana dyskusyjne. Nie zabraknie jednak refleksji krytycznych, obserwacji, recenzji mających na celu wyłowienie z oferty kulturalnej tego, co najlepsze.

Zachęcamy do śledzenia naszego bloga oraz odwiedzin na naszej stronie na Facebooku.

Oficjalny mail bloga, na który możecie słać recenzje, teksty krytyczne oraz ewentualne uwagi dotyczące działania strony: czkuw.blog@gmail.com

Reklamy

About czkuw

CZARNY KWADRAT to koło naukowe studentów Historii Sztuki UW. Nasze główne cele to propagowanie sztuki współczesnej oraz krytyczna refleksja nad jej różnymi realizacjami i kontekstami. Chcemy przybliżyć nie tylko innym studentom, ale wszystkim zainteresowanym kulturą, co obecnie dzieje się w sztuce i na rynku sztuki, a także jak wygląda współczesna krytyka artystyczna. Zapraszamy do śledzenia naszej strony i czynnego uczestnictwa w wydarzeniach!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: